Personal.ity of the Month: MAART
Bart van Acker studeerde af als bio-ingenieur en startte zijn carrière in 2003 bij Alcon-Couvreur. Acht jaar later, in 2011, besliste hij om Quality By Design (QbD) op te richten.Dat dit fantastische bedrijf als een speer is vertrokken blijkt uit de groei die het bedrijf maakte in de eerste 5 jaar. Er werken nu meer dan 150 mensen in de Benelux en QbD is inmiddels geland in een aantal internationale markten (Nederland, Spanje, Mexico en Colombia). Bart schopte heten februari tot de 4 genomineerden voor "Jong Ondernemer van het Jaar 2019" in Antwerpen.
Quality by Design (QbD) levert consultancydiensten aan bedrijven in onder andere de life sciences -(farmacie, biotechnologie en medical devices), cosmetica-, health care- en voedselindustrie.
QbD zet als bedrijf hard in op welzijn van de werknemers. Elke maandagmiddag is er een begeleid sportmoment voorzien voor het personeel. Daarnaast hebben ze als bedrijf geïnvesteerd in heel wat multifunctioneel trainingsmateriaal zodat het personeel steeds kan werken aan hun kracht, conditie, stabiliteit en mobiliteit.
Bart deelt het liefst zijn sportieve ontspanning met de liefde van zijn leven, Elly. Beter gekend als het powerkoppel Bart & Elly, tevens beide QbD'ers, komen ze samen graag zweten in de "paincave" van Personal. Mechelen :D Je kan hen zo goed als nooit betrappen op het overslaan van een sessie!
Van Noord naar Zuid: Personal. Mechelen verhuist!
Een nieuwe locatie én een pas gebouwde en duurzame praktijk voor Personal. Mechelen! Lees hier alles over onze nieuwe start te Mechelen Zuid en hoe we bouwden met duurzame materialen. Grote opening in oktober 2020! Come one, come all!
Personal.ities of the Month: AUGUSTUS
Dit is Elke, sinds 2016 vaste klant bij Personal. en een powervrouw om naar op te kijken. Zij combineert een eigen bedrijf, gezinsleven met twee dochters en sport alsof het niks is, chapeau! Daarom is zij onze Personal.ity of the Month: AUGUSTUS!
Dream it, team it!
Onze copywriter Jozefien schetst een beeld van hoe ons nieuw team van start ging en legt uit waarom zij, als leek, deze sportcoaches, kinesisten en voedingsconsulenten met plezier en aandrang aanbeveelt!
Personal.ities of the Month: JULI
Charlotte & Maarten: een van de mooiste love stories binnen Personal. ! Daarom zijn zij onze Personal.ities of the Month: JULI!
Personal.ity of the Month: MEI
Dit is Sam: hij kwam aankloppen bij Personal. voor hulp omtrent zijn gevecht met het syndroom van Guillain-Barré. Lees hier zijn moedig verhaal!
Geslaagd voor politieproeven
Recensie van Lene, een van onze klanten.